Güvenliğin Akıllısı İle Hemen Tanışın, Yeni Abonelere Özel Fiyat Avantajını Kaçırmayın!
Securcity Güvenlik Merkezi 0(850) 577 15 15

Securcity İzleme İstasyonu

İster kamera takip ister alarm izleme, tüm hareketlilik anında takipte!
Kişiselleştirilmiş monitörleme ve takip

Securcity Alarm İzleme Merkezi 7/24 Görevde

İster evinizde ister işyerinizde kullandığınız kamera ve alarm sisteminizin marka/model farketmeksizin 7 gün 24 saat Securcity Alarm İzleme Merkezi’ne emanet olmasını isterseniz yeni abonelerimize özel alarm izleme hizmetimizde, 24 ay sözünüze 6 ay ücretsiz kampanyamızı kaçırmayın.

Görüntülü alarm izleme merkezi ile kendinize ait güvenlik merkeziniz olsun. Kamera veya alarm sisteminiz yoksa da ücretsiz keşif formumuzu doldurun, güvenliğin geleceğiyle bugünden tanışın.

3 tık ile tüm güvenliği yönetin

ClickThru ile kolay alarm yönetimi

Güvenlik yönetim merkezinizin ister gece ister gündüz ClickThru sistemi ile tüm detaylara ulaşması sadece tek tıkla mümkün.

İstemsiz hareket tespit edildiği an görüntü işaretçi ile vurgulanarak yakalanır. İhlal anının mümkün olan en iyi 10 saniyelik video klibi kaydedilir. Dilerseniz ihlali yakalayan kameralara anında erişim sağlanarak canlı video görüntülenebilir.

Üstelik her bir hareket tek tık, tüm güvenliğinizi kontrol altında tutmak sadece 3 tıkla mümkün.

Merkezi Alarm Yönetimi ve İzleme

Davantis video analitik sistemlerinin en önemli gücü, izleme istasyonları çözümleri sunmamızdır – bunlar tek başına veya entegre olabilir. Bu, mevcut bir video yönetim sistemini değiştirmenizin gerekmediği anlamına gelir; çünkü sistemimizi entegre edeceğiz ve zaten yüklü olanlarla rekabet etmiyoruz.

Çalıştığımız izleme istasyonu yazılım ürünleri ve şirketlerinin listesi her zaman artar ve en büyük ve en iyiyi içerir.

Üstün hız ve toplam teminat

Konu, tek başına ya da entegre olmasına bakılmaksızın, Davantis sisteminize gerçek güç katıyor.

Davantis’in gücünün altında yatan şirketin benzersiz güçlü ClickThru ™ teknolojisi.

Bu, izleme istasyonunda gömülü basit bir 3 fare tıklaması alarm yönetimi sistemidir, bu, uzun dakikalar yerine birkaç saniye yerine sadece doğru bir değerlendirme ve uygun eylem yapılmasına izin verir, protokol tanımlamak kolaydır ve kolayca değiştirilebilir.

Sizin değerleriniz, bizim işimiz.

Securcity Ücretsiz Keşif Formu