Güvenliğin Akıllısı İle Hemen Tanışın, Yeni Abonelere Özel Fiyat Avantajını Kaçırmayın!
Securcity Güvenlik Merkezi 0(850) 577 15 15

Video Analiz Sistemi Nedir?

İzleyin, Davantis'i Securcity ile Keşfedin.

Securcity Daview LR

Geniş alan güvenliğinde termal özellikli gündüz/gece kameraları

GENİŞ ÇEVRE GÜVENLİĞİ

Davantis Daview LR, termal görüntüleme ve görünür kameraların bağlantısı için tasarlanmış güçlü bir video analiz sistemidir.

Bu video analiz sistemi, kendi denetim odasına veya bir CMS (merkezi izleme istasyonuna) bir bağlantı ile, güvenlik fonksiyonlarının büyük ölçekli alanları ve güvenlik görevlileri ile harici özellikler için idealdir.

Termal kameralarda bulunan çeşitli lensler nedeniyle daha az kamera ile daha büyük mesafeleri izlemek mümkündür.

Master slave network Modeli, tüm üniteler ağ üzerinde yapılandırıldıktan sonra kolay yönetim ve konfigürasyona izin verir.

Varsayılan olarak, analiz sunucusu alarm panelini bağlamak ve aynı anda tüm sistemi veya belirli alanları silahlandırmak ve etkisiz hale getirmek için 8 girişle donatılmıştır.

Analitik sunucu, özel güvenlik görevlileri tarafından etkinleştirilebilen veya bir CMS’ye bağlanarak bir siren veya ışık gibi harici cihazları bağlamak için alarmı röle çıkışı ile çalma seçeneği sunar.

Röleler, bir CMS’ye göndermek için Kişi Kimliği olarak da kullanılabilir.

Bu video analiz sisteminin yüksek performansı, etkili bir çözüm arayan talep eden müşteriler için özellikle uygundur. Piyasadaki en güçlü çevre koruma sistemlerinden biridir.

Securcity Daview S

Çevre Güvenlik Çözümleri

GÜÇLÜ VİDEO ANALİZ SİSTEMİ

Davantis Daview S, hızlı ve basit kurulum ve kolay kurulum ile karakterize güçlü bir video analiz sistemidir.

Sistem mevcut CCTV video gözetimine entegre olacak şekilde tasarlanmıştır ve güvenlik alanlarını tehdit eden kişileri ve araçları saptamak ve sınıflandırmak için idealdir.

Yazılımın kullanımı çok basit ve sezgisel. En yeni Intel mikroişlemcileri, merkezi izleme istasyonlarına ve uzaktan bakıma düzenli çalışma ve iletişim için güçlü bir temel sağlar.

Ilids, İngiltere’de bir Ev Ofis sertifikası olup, Video Analytics sisteminin gerçek zamanlı video analizi ve olay algılaması sağladığını onaylar ve titiz ve gerçekçi koşullar altında test edilmiştir.

Bu video analiz sisteminin yüksek performansı, etkili bir çözüm arayan talep eden müşteriler için özellikle uygundur. Piyasadaki en güçlü çevre koruma sistemlerinden biridir.

Securcity Daview MINI

Küçük siteler için büyük çözümler

KÜÇÜK ALANLARIN GÜVENLİĞİNDE BÜYÜK GÜÇ!

Davantis Daview Mini is a video analytics system that offers great security features to small installations. Designed to work with day/night cameras sending alarms to the CMS for remote monitoring.

The video analytics system is ideal for the protection of small sites, joining the video analytics and the supervision of a Central Monitoring Station.

The analytics unit has the option of triggering the alarm with external relay outputs connected to a USB port.

External devices such as sirens or lights, can be activated by security guards or remotely by a Central Monitoring Station.

The relays may also be used to send Contact ID signals to a CMS using the intrusion alarm.

The Davantis mandatory certification by the technicians guarantees a correct set-up and installation of the Daview Mini.

DAVANTIS NASIL ÇALIŞIR?

Sizin değerleriniz, bizim işimiz.

Securcity Ücretsiz Keşif Formu