Güvenliğin Akıllısı İle Hemen Tanışın, Yeni Abonelere Özel Fiyat Avantajını Kaçırmayın!
Securcity Güvenlik Merkezi 0(850) 577 15 15
Profesyonel Alanda

Profesyonel Koruma

Securcity Akıllı Alarm Sistemi ve 7/24 Alarm İzleme Hizmeti ile aklınız işyerinizde kalmaz.

Kim ne zaman giriş-çıkış yaptı? İçeride kimse kaldı mı? İşyeriniz saat kaçta açıldı? Güvenlik personeli maliyetlerini nasıl minimuma indirebilirsiniz? İşte tüm bu sorulardan doğan yepyeni bir alarm sistemi ile; Securcity’de güvenliğin geleceğiyle tanışın, yenilikçi güvenliği profesyonel hayatınıza taşıyın!

Hırsızlık, su baskını, yangın, gaz kaçağı ve acil sağlık desteği ile emeklerinizi Securcity ile koruyun.

Akıllı ve Profesyonel

Tam Entegre Üstün Teknoloji

Alarm ve kamera sisteminiz hangi marka/model olursa olsun, Securcity’nin sunduğu video analiz sistemi ile işyeri güvenliğine süper güçler entegre edebileceğinizi biliyor musunuz?

Güvenliğin geleceğiyle tanışın, tehlike gerçekleştiğinde değil daha başlamadan haber alın!

Sizin değerleriniz, bizim işimiz.

Securcity Ücretsiz Keşif Formu

GÜVENLİK MERKEZİNİZE ÜSTÜN KABİLİYET

Securcity Video Analitik

Tüm Özellikleriyle Akıllı Güvenlik

Oluşan davetsiz hareketliliği sadece tespit etmekle kalmayıp analiz de edebilen, anında sesli özel alan ihlali uyarısı yapabilen, yanılması güç, özellikleri benzersiz Securcity güvenlik teknolojisinin tüm tespit özelliklerini kullanarak 3 tip alan tarama yapabilirsiniz:

1- Geniş Alan
Havaalanı vb. geniş alanlarda gözden hiçbir detayı kaçırmayacak kadar çevik ve akıllı. Güvenlik maliyetlerinizi minimuma indirirken asla güvenlikten taviz vermez.

2- Orta Büyüklükte Alan
Fabrika, depo, şantiye vb. alanlarda tüm hareketliliği tek tek analiz ederek hangi tip hareket ya da hareketsizlikte bilgi almak isterseniz size onu verir.

3- Küçük Alan
Villa vb. alanlarda 7/24 güvenlik personeli gibi çalışır, asla yorulmaz, gözden kaçırmaz. Mutlak güvenliğiniz için Securcity Video Analiz Sistemi, mevcut alarm veya kamera sisteminize entegre edilebilir.

3 tık ile tüm güvenliği yönetin

ClickThru ile kolay alarm yönetimi

Güvenlik yönetim merkezinizin ister gece ister gündüz ClickThru sistemi ile tüm detaylara ulaşması sadece tek tıkla mümkün.

İstemsiz hareket tespit edildiği an görüntü işaretçi ile vurgulanarak yakalanır. İhlal anının mümkün olan en iyi 10 saniyelik video klibi kaydedilir. Dilerseniz ihlali yakalayan kameralara anında erişim sağlanarak canlı video görüntülenebilir.

Üstelik her bir hareket tek tık, tüm güvenliğinizi kontrol altında tutmak sadece 3 tıkla mümkün.

Büyük İşyerlerine Büyük Çözümler

Securcity Video Analiz Sistemi, alanınız ne kadar büyük olursa olsun gözünden hiçbir şey kaçırmaz.